Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera 9.5 - neblokovatelné některé reklamy

Zdarec,
zajímalo by mě, proč mi v Opeře nejdou vyblokovat některé reklamy, mám na mysli konkrétně některé na stránce www.rozzlobenimuzi.com, sice se mi podaří většinu banerů zablokovat, ale několik konkrétních a ještě k tomu hnusně blikajících nejdou. Zrovna dnes jedna hnusná reklama na samurajský meče (ano! to opravdu potřebuju! chci být samuraj!). Sice bych to mohl hodit do hosts, ale jde mi konkrétně o blokování v Opeře.
Pokud si pamatuji, tak mi to nešlo i ve starší verzi Opery.
Můžu to sice bloknout pomocí nastavení přes F12, ale zase by stránky bez toho stály za prd - jsou postaveny na zásuvných modulech.
Dělám něco špatně, nebo je něco prostě Operou neblokovatelný?

Edit//
Teď se dívám, že je to děláno přes Flash - dá se to obejít jinak, než celkovým vypnutím Flashe?

Mno - hodně stránek má dynamicky generovanou reklamu - blokneš jeden obrázek/flash - zobrazí se jiný (nebo stejný s jinou adresou). Takže tudy cesta nevede. Ale to nechtěný se načítá do nějakého elementu a ten blokovat můžeš (90% úspěšně).

V Maxthonu se to řeší pomocí pluginu Remove IT - mrkni na obrázek a zkus vyšpekulovat, jestli něco takového není v Opeře.

[http://img258.imageshack.us/img258/2033/removeitob5 .th.png]

V Opeře můžu buď blokovat jednotlivé obrázky/bannery - když zmáčknu Shift a kliknu na cíl a nebo se zablokuje celej rozsah reklam, stačí jen kliknout bez Shiftu a zmizí všechny, co mají společnou adresu.
Bohužel na flashový reklamy bych musel zakázat zásuvný moduly na stránce a tím bych potlačil i přehrávání videí přímo na stránce, což nechci. Zakázat jen flash asi nejde (nebo jsem to tam nenašel).