Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem redukce z HDMI na VGA nechce přenést obraz

Dobrý den, dnes jsem si zakoupil redukci z HDMI na VGA a nechce mi to přenést obraz, nevíte v čem může být problém?

Monitor: Samsung S22B150N

Redukce: Premium Cord převoník + audio HDMI na VGA full hd

Grafická karta: Gtx 1030 2GB

Děkuji předem za radu.
Změna tupého předmětu, původně: Bolest (karel)

to je len redukcia,žiadny prevodník,je to redukcia na grafické a videoeditačné karty,ktoré majú na výstupe zmiešaný analog/digital signál...aj predajca jasne deklaruje "redukce" ,nie "prevodník" a to je ten obrovský rozdiel,prečo to nefunguje vždy a všade....

Kompaktní převodník HDMI na VGA

Převede digitální vstup HDMI na analogový výstup VGA + 3,5 mm audio

Podpora širokopásmového připojení až 1920x1080 @ 60Hz, kompatibilní s rozhraním HDMI v.1.4

Rozlišení výstupního videa zůstává stejné jako rozlišení vstupního videa.

Pokud dobře čtu, tak to není jen redukce ale i převodník

Zatím jsi neudělal nic, co by pomohlo určit, kde je závada. Takže si sežeň monitor, který má HDMI vstup a zjisti, jestli pracuje v pořádku grafická karta. Potom připoj tvůj monitor k počítači s VGA výstupem, abys ověřil, že je monitor v pořádku. Teprve potom můžeš odpovědně prohlásit, že převodník nefunguje.

Není to redukce i převodník. Buď je to redukce (dva konektory a dráty, vše v líbivém pouzdérku), nebo převodník (dva konektory, elektronika a dráty, rovněž v krabičce). Kulatý čtvereček neexistuje.
Rady a pomoci se ti dostalo: Reklamace. Možná narazíš na šamana, který magickými obřady uzdraví vadné zařízení, ale moc tomu nevěřím.