Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software na úpravu zvukovej stopy

Dobrý deň, hľadám nejaký nástroj/softvér na úpravu *.mkv. Potrebujem nejakým spôsobom nahradiť určitú časť zvukovej stopy(vystrihnúť cca 1 minútu a nahradiť ju). Nemá niekto skúsenosť s niečím podobným? Skúšal som už Audacity a možno by sa to tam aj dalo spraviť no je to príliš zložitý program takže potrebujem niečo jednoduchšie.

Vopred ďakujem za rady.

Udělal bych to ve Vegasu (ten je ale výrazně složitější než Audacity). Načetl bych celé *mkv, podle videa bych v timeline rozřízl začátek a konec toho úseku a audio vyměnil.

Nedávno byl Vegas Pro (+ mnoho dalšího) na Humblebundle za 20€..

Vím, neodpověděl jsem. Ale principiálně se mi zdá takový postup ideální, "vidíš", kde to vystřihuješ.

Zdravím, prídal som audiostopu formatu *.mka, 6ch, 384kbps do programu AUDACITY, upravil som všetko čo som potreboval no neviem ako to uloziť. davam subor/export/export audio ale mam tam upozornenie že mi stoho spraví mono kanál. Ako sa to dá uložiť presne v takom formate a veľkosti ako predtým len s tou upravou?