Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue screen, náhodné restarty

Už nějakou dobu se mi jen tak z ničeho nic restartuje PC, jeden den se to stane klidně i víckrát, někdy je několik dní klid, včera mi to dokonce 2× hodilo blue screen. Teploty jsem kontroloval a jsou ok, navíc restarty se dějí i když mám na PC třeba jen puštěnou hudbu, takže v klidném stavu.

Co to je? Je to tam ukázany co pár minut. Pak tam mám ještě kritické chyby a tam je u všech napsáno že se systém restartoval aniž by se před tím zcela vypnul, tato chyba může být způsobena tím že systém přestal pracovat, selhal nebo došlo k neočekávané ztrátě napájení. Fakt úžasná zpráva, na to bych sám nepřišel.

tieto dCOM si nemusíš všímať,prezri protokoly systému win a protokoly aplikácií,pokial je chyba v prerušenom napájaní,môže byť chyba vo vadnom,dožívajúcom alebo slabom zdroji,chyby v oprávneniach prístupu sú za určitých okolností normálne,užívatel nemá prístup ku všetkému v systéme na rozdiel od administrátora,to je za určitých okolností normálny stav/hlavne pri chybe 10016/....