Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta do malé bedny

Dobrý den, dostal jsem za úkol vybrat si grafickou kartu do svého pracovního PC. Nebyl by v tom až takový problém, kromě toho, že se jedná o kancelářský PC s malou bednou tak bych nerad koupil něco co by se tam nevešlo. Další problém bude asi 180W zdroj. Půjde s tím něco udělat? Moc díky za rady.

PC:
http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=W4A90EA

Cena by měla být mezi 5-7k.

Můžeš tam dát třeba https://www.mironet.cz/msi-radeon-rx-550-2gt-lp-oc-1203-mhz-2gb-gddr5-7ghz-128bit-dvi-hdmi-low-profile+dp336182/#fotovideo
https://www.alza.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-2gt-lp-d4949321.htm

Ta Nvidia má 182mm, bylo by potřeba změřit místo ve skříni. Ale jestli to utáhne zdroj, to ti nepovím a klasický zdroj do bedny asi nepůjde vložit. V zátěži to bude na hraně. 65W procesor a 75W grafika+zbytek asi 30W.

Hry ne. Je to pracovní počítač ve firmě. Dělám hlavně v Premiere pro,After Effects, Photoshop a Lightroomu. Řekli mi, že si mám říct co na to potřebuju. Nabízejí i že by mi koupili nový počítač. (Což by asi ve výsledku bylo nejlepší). Jen je mi trochu blbé je hned takhle zneužívat, proto mě napadla aspoň grafická karta, která tam jako sama o sobě není (nepočítám integrovanou) a prospěla by hlavně v AAE a Premieru. Jenže je zase otázka jestli se to vůbec vyplatí do takového stroje kupovat něco za 3 tisíce.

Nesouhlas, miliony strojů od HP pracují jako kancl nebo speciální pracovní které jsou nakonfigurovány vždy přesně dle využití, použité aplikace ............
Jiná otázka je pokud firma mění strojový park, tak jsou ty stará nabídnuty za hubičku zaměstnancům a ti se snaží o jakési samo doma upgrade na herní...........

miliony strojů od HP pracují jako kancl nebo speciální pracovní které jsou nakonfigurovány vždy přesně dle využití

Nevim jake mas konkretni zkusenosti, ja bohuzel pomerne znacne a kdybych mel ja firmu, tak mi tam znacka HP nesmi pres prah, ale jsem jen zamestnanec, tak mi to je v podstate jedno. Domu bych nic od HP nikdy neporidil.

Tak nový počítač není zneužívání, protože kdybys neodváděl dobrou práci, tak ti takovou možnost nedají.
Je to asi nejlepší varianta. Druhá by byla dokoupit druhý 8GB modul RAM. Grafiku bych vzhledem ke zdroji neriskoval.

Poznámka: Jestli půjdeš do nového PC, tak nevybírej žádné značkové. Jsou tam nestandardní rozměry a špatně se shánějí díly.