Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virutální mechanika - vrácení zpět

Dobrý den,
Prosím, potřeboval bych poradit. Nejspíš v tom nebude žádná velká věda, ale zkrátka netuším, jak to napravit.
Tehdy jsem si z jistých důvodů (na zkoušku) nainstaloval pomocí programu ,,Virtual CloneDrive" virtuální mechaniku. Nakonec jsem program (virtuální mechaniku) nevyužil, nebo spíše nepotřeboval, a tak jsem program odinstaloval. Od té doby moje mechanika CD-ROM (I:) má neznámou ikonku a jako mechanika funguje teď jen (E:) - celkově chci ale něco vypálit a na výběr mi dává právě onu (E:), ovšem vypalování nefunguje. Myslím si tedy, že bude chyba v tom, že CD-ROM (I:) ta původní je pro vypálení potřeba - jak lze vrátit krok zpět a aby ta neznámá ikona CD-ROM zmizela a byla opět normálně funkční?

Děkuji

Ne, ve správci zařízení není. Ale rád bych ji odebral z ,,tento počítač". Docela mě tam rozčiluje.

Jinak znáš PowerISO? Dal jsem zase soubory k vypálení, dal vypalovat, rozpoznalo v mechanice DVD-R a po ,,vypálit" se absolutně nic neděje. Pořád tam je 0 %, nic se nenačítá, neděje - nevíš proč?