Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kniha o Františku Josefovi I

Dobrý den Dovolte abych se představil jmenuji se Ondra Jelínek a již více jak půl roku pracuji na knize o Františku Josefovi I. , Rakousko-uhersku a Císařské a Královské armádě. A píši vám jelikož mám dotaz. Chtěl bych se zeptat zda je možné knihu vydat když jsem ji (se souhlasem autora stránek) začal graficky upravovat a tisknout tedy připravovat na vydání. Ovšem jenom z jedněch již zmiňovaných internetových stránek. Je tedy možné aby mi kniha vyšla? Na některých místech jsem pouze změnil obrázky a sehnal je od jinud z internetu samozřejmě opět se souhlasy autorů. Mnohokrát vám děkuji za odpověd. Ondra Viribus unitis!
Změna předmětu, původně: Kniha (LaKr) (Kráťa)

Zkus se obrátit na pár institucí a píšících autorů. I já to tak udělal a mnozí mi v rámci svých možností a znalostí poradili, i když jsme se vůbec neznali.

Takže: ministerstvo kultury, národní knihovna, autoři vydávající knihy vlastním nákladem, malá vydavatelství (např. brněnské MSD), weby zabývající se (elektronickými) knihami.

Určitě ti někdo z nich dá relevantní odpověď či tě nasměruje dál a dostaneš další kontakty.

Tady na fóru už asi víc info nedostaneš, tady psavců moc není.

Pavel

P.S.: Nebo do toho vraž prachy a najmi si právní kancelář a ta ti udělá právní rozbor.