Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení přepsaného dokumentu Word

Dobrý den,

existuje nějaká možnost, jak obnovit přepsaný dokument Wordu? Nebyl smazaný, ale omylem přepsaný starší verzí. Byl umístěn na ploše. Mám klasiský harddisk, ne SSD. Je to asi 10 min předem. OS: Wind 7.
Zkoušel jsem Recuvu, ale nenašla nic. Obnovení systému nejde, jsou tam jen starší. Hledání předchozí verze nedopadlo, je tam ještě předchozí verze, ale ne nejnovější.

Dá se stím něco nělat? Děkuji moc předem.

přepsaný jak? jako otevřen vložen od něj jiný text a uložen? řekl bych že ne, pokud to je tak, že se zapisuje do nového souboru, ale třeba se mýlím, a zapisuje se na nové nealkované místo. Pak by tu jistá šance byla, ale řekl bych, že asi jako ve sportce, tedy za okolností, že by se na disk od té doby nezapisovalo udělal se image disku a prohledal by se sektor po sektoru na výskyt řetězce, který dokáže identifikovat dokument (ovšem je tu problém, že běžně jsou doc.soubory zip. archivy, tak by se muselo hledat jinak), Kromě toho že to bude trvat dlouuho.. řekl bych že je to reálně nemožné.

Pokud byl přepsaný starší verzí,tak byl soubor asi i menší nebo stejné velikosti a tak se pod stejným názvem zřejmě jen uložil na původním místě na disku.
Ještě zkus na ten uložený soubor kliknout pravým myšítkem,jestli tam nemáš nabídku Obnovit předchozí verze,ale to je asi to,co jsi už zkoušel.