Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dron s fullHD kamerou

Na jar bude mat synator narodeniny a dnesne decka je uz problem niecim zaujat. Dron by bol vhodny darcek na blbnutie na zahrade, ci futbalovom ihrisku a navyse by som ho obcas pri praci vedel vyuzit aj ja.
Moje poziadavky su dron s FHD kamerou, min 20min vydrz vo vzduchu, idealne s napojenim na mobil na dialkovom.
Cena pod 500 eur, cim menej tym lepsie.
Ocenim vlastne skusenosti, pripadne aspon nieco z videnia/pocutia. Na Ali a Ebay su toho kvanta, rad by som vsak nieco overene.

Ako som povedal chcem to obcas vyuzit aj pri praci, a preto pozadujem kvalitny obraz, stabilizaciu obrazu a letu a vydrz aspon 20min. Obcas robievame vo vyske na nedostupnych miestach, ci je treba nieco pozriet hore a rozkladat rebrik, ci prisuvat plosinu je zbytocne nakladne a casovo narocne. S dronom som tam za par minut (aj s rozbalenim a zbalenim).
Navyse by sm rad dokopal svojho syna k tvorbe videi a to urcite s hrackou ako SYMA a spol nepojde.
Ale drahe to je uznavam, cakal som lepsie ceny na dron trhu.

Navyse by sm rad dokopal svojho syna k tvorbe videi

Pocitam, ze ho to do mesiaca prestane bavit. Ak chces aby sa nieco naucil a tocil videa tak za porovnatelnu cenu zozenies fotak s ktorym sa okrem slusnych fotiek daju robit slusne fullHD videa. Si pozri ako vyzeraju realne zabery z toho "profi" drona. Ale tak, kdekto je dnes schopny tocit videa s akcnou kamerou za 30€ a este je s vysledkom aj spokojny.

chcem to obcas vyuzit aj pri praci

To si neviem predstavit, my sme mali vsetky vonkajsie sietove prvky v plastovych krabiciach - niektore sice mali aj okienko, ale predstava ze sa do toho okienka triafam s kamerou na dronovi je humorna.

Priklad...niektore sajty su napríklad na bytovkach a cinziakoch. Obcas sa tam treba pozrieť, ci je vsetko ok. Klasicka bytovka, vyslapat hore, presunut tazky rebrik, otvorit poklop, vyliezt na 4m stoziar a pozriet, ci nie je nieco uvolnene a pod.
S dronom pridem dole, vypustim ho, pozriem, ci je vsetko okba za 5min mozem ist bez namahy domov.