Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spolupráce na webu o Linuxu

Dobrý den,

už nějaký ten pátek se snažím rozjet co možná nejlepší informační web o Linuxu, ale zatím jsem na to sám a jak tak počítám, mám tam pravděpodobně i nějakou tu chybu (povětšinou čerpám ze své hlavy). Součástí stránek mám i fórum, usersystem a samozřejmě i nějaký ten bonus (anketa, sekce off topic). Jak jsem již napsal, jsem na to sám, a celkem by se mi hodil nějaký spolupracovník, nebo alespoň poradce, který by to tam sem tam zhodnotil a navrhnul nějakou úpravu, někdo kdo by se možná i občas ukázal právě na tom fóru, a někdo, kdo by sem tam taky někoho nasměroval právě na tyhle stránky - dělat stránky na které nikdo nechodí je trošku blbost, a tak potřebuju na pomoc někoho, kdo by mi ty stránky pomohl, jak se říká, dotáhnout k dokonalosti. Samozřejmostí by byl status moderátora na fóru, celkem logicky rozhodující slovo při změnách a uvedení v seznamu lidí, co na tom pracují (ten tam vznikne hned jak budeme víc než dva).

Žádám Vás tedy, abyste mě v případě zájmu kontaktovali na j.zaoral@gmail.com z adresy na kterou Vás mohu kontaktovat zpět, a abyste uvedli, jaké uživatelské jméno, skutečné jméno a příjmení a heslo si na webu přejete mít (kromě mě se heslo nikdo nedozví, jedná se registraci na webu).

S pozdravem a díky zájemcům,
Jaroslav Zaoral, linuxrulez.cz.tl

Suhlasim s tym, co sa napisalo vyssie, navyse mna web ako uzivatela absolutne nezaujal. Ani obsahou, ani formou, ani dizajnom, proste nicim.
Cele mi to pride ako napad mladeho chlapca hrat sa na profesionalny web s pomerne naivnou predstavou o fungovani takehoto webu.
Ber to ako konstruktivnu diskusiu, aby si nedopadol ako si to tu nacrtol...ze stvoris dalsi zbytocney web, na ktory nikto nebude chodit.