Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Scan do mobilu

To naozaj hp nema appku do mobiku co by fungovala na scanovanie z hp tlaciarne laserjet pro mfp m125nw ? Skusil som uz 3 appky z google obchod play od hp inc a ziadna nejde. Viete mi poradit nejaku co mate odskusanu a funguje?
Moc krát ďakujem za pomoc

Akého jedného tlačítka?
Konkrétne mi ide o to, aby som z mobilu odoslal mail s prilohou oskenovaneho dokumentu bez toho aby som zapínal PC.
V pc mam program ktorym zoskenujem papier v kopírke do jpg alebo pdf a pod. Preco taky program nemozem mat v mobile?

Ono je to mozno tym, ze mobil skenuje casto lepsie, rychlejsie a pohodlnejsie ako klasicke MFP a navyse je silne mobilny. Ja nevidim dovod dozadovat sa toho, co chces ty.
Ak som pri pc ok pouzijem velky skener, ak nie som a som pri mobile tak pouzijem mobil s jeho skenovacim programom.
Nerozumiem preco by som mal mobilom skenovat z MFP. Moc logiky mi to nedava a podla vsetkeho asi ani inzinierom z HP nie.

Ved hej. Nenapadlo mi pouzit aplikaciu ako je napr. Spomínaná camscanner - mimochodom naozaj super len.. da sa zmenit format aj na napr. Jpg? Alebo to robi len pdf? Nikde som to nenasiel..

Mozno by mi to tiez nenapadlo ale vytlacil som zmluvu , podpísal a automaticky dal s5 do tlaciarne na oskenovanie a odoslanie s5..

Každopádne ďakujem pekne za pomoc.

Mozno by mi to tiez nenapadlo ale vytlacil som zmluvu , podpísal a automaticky dal s5 do tlaciarne na oskenovanie a odoslanie s5..

Na pripady, ked nemas zapnute pc kazde slusne MFP umoznuje skenovanie do sietoveho priecinka cez SMB, alebo na USB kluc, alebo odoslanie skenovaneho dokumentu priamo mailom.
Cize pripad, ze ides okolo, nieco naskenujes a nechce sa ti kvoli tomu zapinat pc je uz porieseny. Mobil k tomu naozaj nepotrebujes.