Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Scan do mobilu

To naozaj hp nema appku do mobiku co by fungovala na scanovanie z hp tlaciarne laserjet pro mfp m125nw ? Skusil som uz 3 appky z google obchod play od hp inc a ziadna nejde. Viete mi poradit nejaku co mate odskusanu a funguje?
Moc krát ďakujem za pomoc

Ono je to mozno tym, ze mobil skenuje casto lepsie, rychlejsie a pohodlnejsie ako klasicke MFP a navyse je silne mobilny. Ja nevidim dovod dozadovat sa toho, co chces ty.
Ak som pri pc ok pouzijem velky skener, ak nie som a som pri mobile tak pouzijem mobil s jeho skenovacim programom.
Nerozumiem preco by som mal mobilom skenovat z MFP. Moc logiky mi to nedava a podla vsetkeho asi ani inzinierom z HP nie.

Ved hej. Nenapadlo mi pouzit aplikaciu ako je napr. Spomínaná camscanner - mimochodom naozaj super len.. da sa zmenit format aj na napr. Jpg? Alebo to robi len pdf? Nikde som to nenasiel..

Mozno by mi to tiez nenapadlo ale vytlacil som zmluvu , podpísal a automaticky dal s5 do tlaciarne na oskenovanie a odoslanie s5..

Každopádne ďakujem pekne za pomoc.