Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit PC?

Dnes po stisku tlačítka

Power

začne PC nabíhat, (bliká dioda) po pár sek. přestane reagovat. Zkusil jsem tlačítko restart, Pc naběhl. Setkal se někdo s tím problémem, jak jej odstranit?

Dotaz musi byt napisany tak, aby sa odpovedat dalo.

Zatial vieme len tolko, ze mas PC, ktore ma dve tlacitka, "Power" a tlacitko restart (asi "Reset")
A to je malo aj na Vestirnu.

Ale jeden tip mam:
PC nebol vypnuty, ale uspany "začne PC nabíhat, (bliká dioda)". Z nejakeho dovodu sa nedokaze prebudit (asi prebehla nejaka aktualizacia - ked mas Win 10, tak je to bezne).
Po stlaceni "Reset" PC nabootovalo od zaciatku.