Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome - flash a fullscreen

Cca rok zpátky se zprasil Chrome... vypnulo se tam automatické podporování flashe (člověk ho vždy musí manuálně povolit) a když máte něco na fullscreen - video nebo hru, vyhodí se vám tato nebo obdobná hláška: https://i.imgur.com/OFIUKGN.png

Ví někdo, jak to oboje spravit? Googlil jsem to, ale nenašel jsem uspokojující odpověď.

Nic ani vzdáleně podobné položce "weby" v nastavení nemám.
Nicméně do flashe se dostanu například takto: chrome://settings/content/flash
Problém je, že můžu volit jen mezi možností Blokovat a Nejprve se dotázat, což mi nevyhovuje ani jedna. :/

Do flags jsem se podíval a moc se v tom teda nevyznám.