Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dávkový soubor BAT - jak automaticky otevřít více stránek?

Dávkový soubor BAT - jak automaticky otevřít více stránek?

Vyzkoušeno takto, ale zůstávají otevřená okna "command line". OS Windows 7/10

Soubor www.bat obsahuje toto:
start https://poradna.net/
start https://pc.poradna.net/
start https://kutilska.poradna.net/

Je nutné otevírání těch cmd oken?
Pokud ne, jak zabránit jejich otevírání?
Pokud ano, jak je v rámci dávky automaticky potlačit, aby se vůbec nezobrazovala nebo automaticky zavírala?

Řešení:

Já k otvírání více stránek používám tento jednoduchý postup:
V záložkách mám vytvořenou složku, v ní odkazy (záložky) a když na tu složku kliknu prostředním tlačítkem (kolečkem), otevřou se všechny odkazy v panelech.

A ty záložky mám v hlavní nabídce vedle menu, abych nemusel nikam překlikávat....
Používám Firefox, ale myslím, že to bude fungovat i v jiných prohlížečích.

Požadavek: automaticky otevřít více stránek. A možná tazatel netuší, že to jde i jinak než bat souborem, tak jsem nabídl řešení, které osobně používám. Pokud trvá na použití bat souboru, není nic snadnějšího, než moji radu ignorovat. Víc k tomu nemám co říct.

Všem děkuji. Funkčnost ověřena. Alternativy můžou pomoci příště jiným.

Lze nějak potlačit zobrazení a probliknutí okna příkazové řádky (command line)?

Jaký je praktický rozdíl ve funkčnosti mezi dvěma *.bat dávkami 1) a 2)?
Pouhým okem se to jeví stejně a cmd okno problikne, což je nežádoucí.

1)
start /b adresa

a

2)
start adresa
exit