Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB

Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo poradit? Mám notebook a v případě, že připojím nějaké zařízení přes USB (např. myš, tiskárna apod.) počítač se prostě kousne a nejde s ním nic udělat. Nechala jsem ho servisovat (je v záruce),ale bylo mi řečeno že je v pořádku. Prosím o radu a předem děkuji.
Buggy 007

Tak to je nějaká ptákovina, ne? Pokud servis tvrdí, že je vše OK. Proč si nenecháš předvést jak je to OK? Ať ti ukáží, že když připojíš myš, tak se i nainstaluje. U tiskárny je to trošku jinak. Většinou je nejprve nutné nainstalovat SW a pak připojit.

PS: Předpokládám, že máš na mysli normální USB myš. Tj. žádný bezdrát a podobně.

Reklamovat znovu a nenechat se odbýt. Jo, v Makru jsou kabrňáci. Už za mnou bylo pár lidí, kdy jim u tam koupeného zboží v Makru tvrdili, že to funguje, tak o co jde. Kromě toho chtěli poplatek za vyřízení reklamace.

Ještě jednou, nenechat se odbýt a reklamovat a reklamovat až do vyřešení problému.