Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NIOCapi chyba pod omezeným účtem ve win xp

Zdravímm... jednou jsem to tu už řešil.. jenže teď jsem si udělal na pc omezený účet a když se do něj přihlásím tak mi začne tohle
[http://img75.imageshack.us/img75/7990/dsc01385yf8.t h.jpg]
vyskakovat a vyskakuje to pořád.. nejde to zastavit.. zjistil jsem že to teda bude od toho D-link.. jenže jak já to zruším pod tím omezeným účtem?! když jsem se díval ve start a po spuštění tohle tam nebylo.. nevím kde jinde bych to měl hledat když je to omezený účet.. u toho administrátorskýho to nedělá... nebo jak se dostanu do msconfig u toho omezenýho??

používám WIN XP home sp2...

Něco snad vyřešili tady:

To fix, start the D-Link Air Utility under an Administrator-privileged account. Under Advanced, deselect the automatic startup of the Air Utility program. This gets rid of the messages, but non-admins can't run the utility.
Problematic version was (at least for me) this: Driver was (and is) 5.140.0523.2003, Utility was V3.1.5.30626
Now utility is V3.1.5.30808 and works fine with less rights. --> so updating utility fixed problem

http://forums.winxpcentral.com/archive/index.php?t- 7676.html

Pokud se můžeš přihlásit jako Administrátor…