Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zoom ve videu

Jaký použít FREE program abych mohla udělat video z fotek a používat zoom? Aby se fotka postupně přiblížila nebo oddálila a bylo to jako video? Žádný jsem nenašla který by to uměl a byl zdarma.

nějak nechápu, co má být výtvorem.
-použít sekvenci obrázků jako jednotlivé snímky videa? ffmpeg -i obr%d.jpg .... (obrázky musí být jen přejmenované dle patternu a začínat od nuly defaultně)
-zoom jak? zoomovat jeden obrázek nebo udělat croop ? stacionárně nebo zoom v čase,? jaké jsou rozlišení fotek a zamýšleného cílovéro roslišení(aby z toho nevznikla pixeláž)?