Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového telefonu

Dobrý den, zrovna jsem přemýšlel o tom že si koupim nový telefon jelikož se mi má S8 rozbila na druhou stranu jsem dotoho dal 25 000 a jak koukám moc se nepovedl časem se začal přehřívat a hrozně slaba baterka, a pak jsem si uvědomil že je to stejně všechno stejný. Tolik peněz bych dotoho už nikdy nedal. Ale chtěl bych se zeptat, našel jsem na internetu telefon tak dneska se platí jen za značky ale tento telefon je dost výkoný možná má víc i ram než S8 :), nebo znáte daleko lepší telefony? nepotřebuju dotoho házet tolik peněz když se dá dnes koupit ohodně lepší a vykonější telefony za malou cenu jen se to liší ve značce díky. Tady http://www.here-shop.cz/ulefone-power-3-6gb-ram64gb-rom-6080-mah-baterie-lte-android-8-dual-sim-zlaty A díky všem :).

Já Ulefone mám. Něco tak rok starýho. Taky jsem se nechal zlákat poměrem "cena-výkon".
Jenže to není vyšechno a žádné benchmarky nepostihnou další vlastnosti, které člověku pěkně umí otrávit život.
No prostě bych ho znovu už nekoupil. Vadí mi např. toto:

- špatná "palm supression" - jak to držíš v ruce, svíráš to a občas se dotkneš displeje i jinou částí ruky, než prstem. Typicky úplně na okraji displeje. Normální telefony to umí potlačit, tenhle Ulefone nikoliv, takže kurzor občas skočí úplně blbě pryč, na klávesnici napíše nesmyslné písmeno atp.
- Gorilla glass... leda ve snu. Dle výrobce má "Gorilla Glass 3", přičemž měsíc nošení v kapse s klíčema znamenal podrápání displeje, vcelku silné. Můj druhý telefon (Sony Z3 Compact) ani po dvou letech ve stejné kapse nemá škrábanečku... a dle specifikací má úplně stejnou revizi Gorilla Glass 3.
- tlačítko Home se po asi půl roce používání o pár milimetrů propadlo a ne vždycky zareaguje na první stisk
- GPS ujde, když vidí na satelity dobře. Jakmile ale na chvilku ztratí výhled (třeba projíždíš autem tunelem), začne si zběsile vymýšlet polohy v okruhu 1 km a navigace se může zbláznit. Možná za to může použitý Mediatek SoC. Všechny předchozí telefony, co jsem měl, byly se Snapdragonem a ten prostě "zůstal stát na místě", když ztratil signál. A je úplně jedno, jestli je určování polohy v režimu "GPS only" nebo "GPS plus WiFi".
- Sice je ten Android česky, ale cca 10 procent hlášek přeloženo není. Toto je mi vcelku jedno, ale někoho by to odradit mohlo
- Foťák dělá ještě hnusnější fotky než stoletý Huawei Y300, který jsem měl kdysi a který dělal fakt hnusný fotky.

A když se dívám na dnešní ceny obdobných telefonů, tak mě nenapadá jediný důvod, proč Ulefone kupovat znovu.