Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pc sestava

ahoj už jsem tu psal jeden podobný dotaz, ale tenhle bude trošku težší. potřebuji aby jste mi řekli jestli to bude fungovat, jestli tam mám všechny kabely a když ne tak co mi chybí, jaký mám použít windows 32 nebo 64 bit, jaký zdroj a jestli má základní deska zvukovou kartu. můžete mi říct i svj názor na tuhle sestavu, třeba že bych za tuhle cenu mohl mít lepší. Děkuji, já vím je to nadlouho, ale on vám to někdy někdo oplatí.

https://www.czc.cz/2ierbi3s54if8bvnc2aa2fqldd/seznam

to že je to i3 ještě neznamená že to neí vykonné.

- To netvrdim ze je nevykony, nikde to neuvadim, ale k temto procesorum nejsou "momentalne dostupne" advekatni zakladni desky.
* Prehnane bych to prirovnal k CPU : Intel Atom + MB : Z370 Asus od RepublicOfGamers. (Za stenou cenu mas AMD Ryzen 5 "4Core|8Threads" + patici AM4)

- OS x64 se osazuje od 4Gb a vyse, takze jestli budes osazovat 16Gb zakup, nainsaluj 64Bit.
* U 32Bit (x86) verze OS, bues limitovany na 4Gb RAM, i kdyz mas naistalovnych treba 32Gb, pouzitelné jsou jen 4Gb, proto 64Bit systém ..

- Zdroj (cenu neuvadis), ale staci "450W"
* Cela tva sestava v zatezi neprekroci 400W, aby nebyl zdroj zbytecne vytizen pres 75% je 450W zcela dostacujici (pokud mozno s certifikaci 80+).

- Kable, vetsinou ze zakladni deskou jsou pribaleny 2-3 SATA 6Gb/s, ty kupovat nemusis, napajeci kabel ke zdroji byva také pribalen, podle me, zadné kable kupovat zvlast nemusis.

- Normalne ano. Jestli myslis ty oddelavaci napajeci vetve, to je u tzv "MODULARNICH" zdroju, u normalniho ATX droje, mas zakladni 12/5/3.3V.
* Az u sestav s MGPU (s 2/3/4 x GPU, graficka karta), se kupuji trosku vykonejsi a specifické zdroje (SLI/CF), které maji kupriklau vice 12V vetvy, ale to se te netyka, tobe staci zkratka normalni ATX zdroj.

- Vetsinou kvuly problému vyroby pameti, celkova nedostupost.
* Treba takova vega na HBM2 ma s vyrobou VPameti velky probém, kde nedokazi vyrobit pozadovany pocet kusu a ty co vyjdou, jdou prvne do ruk (AMD) bitcoint tezicu, zbytek predobednavky a zbytek velkoobchod = do 24H vyprodané...

PS: U té GTX@1060 6Gb pisou ze maji jeste 4 kusy skladem.

- U GPU je napsano 400W doporucenych.
* Spocitat si to muze treba CPU (max 80W) + GPU (130W) + 80W RAM + Zakladni deska + 25%, nebo CPU + GPU *2..
(osobne doporucuji spis nejaky W navic, né presne na spotrebu, ono ty zdroje taky moc nemaji radi, kdyz musi jet na 80% svého vykonu, uz i pro teploty, nebo celkouvou zivotnost zdroje..)