Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 internet pravidelně vypadává

Zdravím, můj děda má VDSL od O2 a k tomu má od nich TV a modem. Každý večer/odpoledne internet vypadává. Prostě se (podle modemu) odpojí DSL a samo se po cca. minutě znovu připojí. Od kámoše jsem si půjčil nějaký VDSL TP-Link router a ten dělal to samé. Přikládám hodnoty signálu. O2 nic nevyřeší, prý je vše OK. Fakt nevím, co s tím. Jinak net jede stabilně těch 30/2 Mbps. Děkuji

Vyřešit to jde. Měl jsem stejný problém. Vždy jsem reklamoval modem. Za půl roku mě vyměnili 3 modemy. Nikdy to modemem nebylo a na jejich podpoře si s tím nevěděli rady. Když jsem při třetí reklamaci měl jejich náhradní modem, tak jsem jim v neděli zavolal na podporu a řekl, že jestli to okamžitě nepojede podle smlouvy, tak v pondělí vrátím modem a budu požadovat anulování smlouvy od začátku a vrácení si vzájemných plnění pro neschopnost O2 zajistit plnění podle smlouvy. Pán na druhém konci drátu mi slíbil, že to vyřeší a za dvě hodiny zavolá. Ani do rána nikdo nezavolal, tak jsem večer sbalil modem do krabice. Druhý den dopoledne volali z technické podpory a poprosili mě, jestli bych nerestartoval modem. Po krátkém dohadování (nechtěl jsem ustoupit) jsem přeci jenom zapojil modem a od té doby už 2 měsíce vše jede jako po drátkách a dokonce daleko rychleji než dříve.

Mám stejný modem jako ty (Zyxel VMG1312-B30B), nedávno taky z ničeho nic začaly výpadky, zkoušel jsem všechno možné a nakonec pomohla výměna modemu - za stejný typ, koupil jsem ho na Aukru za 225,- Kč. Ale když píšeš, že jsi zkoušel jiný modem a nepomohlo to, tak nevím, čím to může být. Jestli na straně O2, tak to neopravíš....