Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenabehne obraz

Zdravim, vcera som normalne zapol PC po asi pol hodinke hrania hry mi PC hodilo BSOD (zaseklo hru aj zvuk neznesitelny) tak som to na tvrdo resetol, ale PC uz nenabehol uz len huci ale na monitory sa neukaze vobec nic.Tak som to skusil cca za hodinu a PC nabehol na plochu a cca po 3minutach mi hodilo znova BSOD a to uz sa PC restartol a uz ked ho skusam zapnut len huci a na monitory nic nenaskoci.Monitor vyskusani na inom PC a ide bezproblemov.Kde hladat chybu grafika?Lebo v poslednych mesiacoch ked som hral narocnejsie hry a nastavil grafiku v hre inak ako na LOW tak mi to hadzalo stale BSOD.Dakujem.

To neznamená, že nemůže být vadný. Ale dál bych zkusil nabootovat memtest86+ a otestovat RAM. Nepíšeš, jakou sestavu máš. Můžeš nechat jen jeden modul ram a testovat. Potom prohodit a znovu testovat a nakonec všechny dohromady. Taky se to může přehřívat, třeba špatně drží chladič procesoru.

Integrovanu grafiku nemam.Ale najskor prdla tá grafika.Dokážem nejako zistiť či je zlá grafika bez toho aby som PC zapol keďže nejde.Lebo viem že sú nejaký odbornící ktorý dokážu zistiť či je napr. grafika zlá aj bez toho aby PC šiel, napr. či svieti klávesnica atd.

Takže napojil som tam kamarátovu nejakú GT 8600, a PC nabehol ako nový <3 Takže teraz akú grafiku kúpiť najlepšie by bola bazárovka ešte s nejakou zárukou.Moj budget je cca 300€.Tu som už nejaké pozeral, budem rád za každú radu.
https://www.czc.cz/gainward-geforce-gtx-1060-6gb-gddr5/195150/produkt
https://www.alza.sk/gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6g-d4480943.htm#alternativy
https://www.alza.sk/amd-radeon-rx-480-8gb

Takze nakoniec berem tuto MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G.Dnes by ju mal chalan posielat davam zanu 8000kč.Teraz otazka vymeny ked som mal tu GTX770 treba len vymenit a ovladace odinstalovavat netreba alebo ako?Dakujem