Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenabehne obraz

Zdravim, vcera som normalne zapol PC po asi pol hodinke hrania hry mi PC hodilo BSOD (zaseklo hru aj zvuk neznesitelny) tak som to na tvrdo resetol, ale PC uz nenabehol uz len huci ale na monitory sa neukaze vobec nic.Tak som to skusil cca za hodinu a PC nabehol na plochu a cca po 3minutach mi hodilo znova BSOD a to uz sa PC restartol a uz ked ho skusam zapnut len huci a na monitory nic nenaskoci.Monitor vyskusani na inom PC a ide bezproblemov.Kde hladat chybu grafika?Lebo v poslednych mesiacoch ked som hral narocnejsie hry a nastavil grafiku v hre inak ako na LOW tak mi to hadzalo stale BSOD.Dakujem.

Takze nakoniec berem tuto MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G.Dnes by ju mal chalan posielat davam zanu 8000kč.Teraz otazka vymeny ked som mal tu GTX770 treba len vymenit a ovladace odinstalovavat netreba alebo ako?Dakujem