Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cesta k obrázku u zamknuté orazovky windows 10

Ahoj. Nevíte náhodou jak zjistím cestu k obrázku, který se mi zobrazuje u zamčené obrazovky windows 10? Vtip je v tom že všechny vlastní obrázky jsem smazal a přesto je systém odněkud bere. Pravděpodobně budou někde v registru.

Pro ty, kteří by mi chtěli radit "hledej" nebo "googli" mám rovnou odpověď, že jsem se tím včera asi hodinu zabýval a našel jsem různé návody v angličtině. Jediné co tam řeší je, jak vytáhnout obrázky pro zamčenou obrazovku od výrobce, ale ne ty, které jsem tam měl kdysi já. Zkrátka někde zůstali a já nemohu přijít na to kde jsou a jak se k nim dostat. Díky za radu

Tak vyřešeno. Je to uložené zde:

c:\ProgramData\Microsoft\Windows\SystemData\{random string}\ReadOnly\LockScreen_{random char}\{lockscreen file name}.jpg

Převzal jsem vlastnictví, nastavil práva, smazal obrázek, restartoval a už ho v náhledech nevidím. Díky za link!

To je právě to co jsem zkoušel. To jsou spotlite obrázky od Microsoftu. To mi posílal stejný návod i Karel. To ale není můj obrázek, který tam fyzicky podle všeho není, přesto ho to někde vidí, když ho lze nastavit na zámek obrazovky