Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi občas přestávají pracovat aplikace Libre Office a Google Chrome?

Občas se mi stává, že mi, z ničeho nic, přestanou fungovat výše uvedené aplikace. Častěji se mi to stává u Libre Oficce , občas rovněž u Google Chrome.
Že bych to způsobil nějakou vadnou manipulací si nejsem vědom. Musím je, pokud k tomu dojde, znova instalovat. Mám je sice uloženy v instalačních souborech, ale je to nepříjemné, pokud se to stane v případě, že spěchám s provedením nějaké práce.
Libre Office používám hlavně i proto, že mimo psaného textu, vkládání odkazů a různých tabulek je v něm možno rovněž, poměrně jednoduše kreslit (draw) a výkresy a schemata jde spolehlivě a kvalitně převádět do formátu .pdf a pak otevírat, bez problémů, kdekoliv. Jak v PC (NB), tak i v mobilech a tabletech. Za reakce děkuji.

Hmmm.... a koľko tých verzií LO máš nainštalovaných v NB? Len nenapíš, e ich tam máš minimálne päť.
Zásada je - JEDNA verzia aplikácie. A pokiaľ máš W8.1 64-bit - nainštaluj si LO 64-bit. LO totiž vyvolávajú svoje knižnice a pokiaľ máš tých LO viacej verzií, môže sa stať, že po vyvolaní potrebnej knižnice bude prístup k starej verzii knižnice - a problém je na svete - LO padnú.