Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit 96kHz/24bit hudbu (stereo / multichannel)

Takto: Všechny nahrávky (všech 15) mají velikost ve WAVu 7 GB. Jelikož jsem věděl rovnou, že to asi celé dát nemohu, dával jsem postupně. Takže 13 skladeb má velikost 5,88 GB, ovšem dole na ose po přidání do seznamu na vytvoření DVD-audio se mi ukazovalo, že není zabráno 5,88 GB těmi 13 skladbami, ale pouze 4216 MB. Teď si přesně nepamatuji, kolik to ukazovalo, když jsem dal všech 15 nahrávek o celkové kapacitě 7 GB, asi něco málo přes 5 GB to ukazovalo dole.
Jelikož jsem se řídil pravidlem té osy, tzn. i když jsem vložil 5,88 GB, tak dole v zaplnění disku (dvd-audio) se ukazovalo těch 4216 MB (což je akorát, protože kapacita DVD je 4,7 GB).
Jelikož jste ale říkal, že na DVD-audio se vleze pouze jen kapacita DVD disku, tedy 4,7 GB, tak se ptám, zda se to nevyvrací právě tímto potvrzením? Když jsem tedy dal 5,88 GB dat (13 skladeb) do seznamu pro vytvoření toho DVD-audia, tak proč se dole ukazovalo zaplnění 4216 MB? jak tomu mám tedy rozumět? ;)

Klidně zkusím udělat ještě jeden DVD-audio disk pro ukázku třeba, kdybyste potřeboval vidět prakticky, jak to je.

Popravdě jsem zmaten :D Chci to mít už v cajku, protože pak už chci kdyžtak jen vypalovat :) na netu se strašně špatně o tomto hledá, že jaká je vlastně kapacita DVD-audia či tak, v podstatě jsem nic nenašel.
Tak snad poradíte vy, díky :)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny