Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s deskou

Zdravim,koupil jsem si novou desku G41C-GS R2.0 a nefunguje.Nevím proč.Kabely by měly být správně zapojené a ventilátory se točí.Ani se BIOS nenačte a dioda procesoru na předním panelu NESVÍTÍ.I baterku jsem vyndal,vrátil a furt nic.Děkuji za odpověď.

• Kdyz to neumis posat, tak to vyfot.
• Tu desku jsi koupil jiz pouzitou ?
• V prvé rade, vse odpoj a zapoj znovu mimo PC bednu viz Lukas1982, kvuli vylouceni mozného skratu (od zdroje musi byt zapojen minimalne 24|20+4 PIN@ATX + 4xPIN pro CPU + Graficka karta, jestli nejakou mas, nepises ..), pouzij jen jednu RAM, poradne ji domackni, musi byt dorazena, tak jako procesor.

[TiP] ~ Jestli se nespusti opravdu nic, misto POWER kablu pouzij treba pinsetu a spust PC rucne, jestli PC nereaguje vubec, tipoval bych to na sptany, nebo spatne zapojeny POWER SW kabel (ten co vede do tlacitka, které zapina PC)

*Power kabel je ve svazku s ostanimy.
[61Ac7uy%2BLyL._AC_UL115_.jpg]

• Pri zapojovani, muzes postupovat nasledovne :
* Najed a 6minutu videa .