Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenachádza HDD

Dobrý deň, potrebujem menšiu pomoc. Pri inštalácií windows mi nechce nájsť HDD kde môžem ten windows nainštalovať. HDD je nový (celý pc je novo poskladaný).. HDD je zapojený..
(Inštalujem win 7 home premium 64bit.. Kde mohla nastať chyba?

karel 08.03.2018 19:54
karel
Načíta mi windows ak by som z notebooku preložil sshd disk do pc? :) Dodrbem tym niečo??
patrik27 08.03.2018 20:18
patrik27
Asi ne. Jiný hardware, jiné ovladače. Pouhým přepojením nic nezničíš.
karel 08.03.2018 20:23
karel
Tak nedalo mi to, vybral som hdd z ntb a pc sa úplne v pohode zapol aj s windowsom. (Nič nepípalo, a…
patrik27 09.03.2018 08:32
patrik27
Windows nejsou aktivované, protože se z jejich pohledu naprosto změnil hardware počítače. Co se týká… poslední
Kyncl 09.03.2018 10:27
Kyncl

Teraz čo som čítal po internete tak chyba môže byť v samotnom windowse. A do BIOSu sa mi nejako nedarí dostať, vraj mám stisnúť DEL aby som sa dostal do BIOSu, ale nejako to nefunguje :/.. Počul som že ak nainštalujem win 7 32/bit, tak budem mať obmedzené množstvo RAM. Aké je to množstvo? 4gb?

Tak nedalo mi to, vybral som hdd z ntb a pc sa úplne v pohode zapol aj s windowsom. (Nič nepípalo, a spredu na bedni mi už aj svieti led dioda ohľadne hdd..) takže problem je na 99% u HDD.. Otázka znie, môžem používať nejaký ten čas pokial nezakupim novy hdd ten hdd z notebooku?? Windows mam original, ale pri štarte v pc keď sa spustil tak v pravom dolnom rohu píše windows 8.1 so službou Bing Build 9600. A vo vlastnostiach je napisane že neni aktivovany.. Čo to spôsobilo?? :)
+
Či potrebujem nainštalovať dodane driveri k doske ? Pritom zatial všetko funguje v pohode aj bez nich. Tak neviem..

Windows nejsou aktivované, protože se z jejich pohledu naprosto změnil hardware počítače. Co se týká driverů, podívej se do Device Manageru na žluté vykřičníky/otazníky jestli jsou. Pokud to máš na omezený čas a chodí to, tak nic neřeš.