Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno micro sd ztráta dat

Používám micro SD (SanDisk, ADATA 128 GB) na přenos souboru. Od určitého zaplnění karty jsou další soubory z SD karty na PC nečitelné. Jaký je možný problém?

O.K. Podle článku je to tedy takto: Pro SDHC je rozsah 4GB - 32GB a tedy - 64GB or higher, but the packaging said "MicroSDHC" or "SDHC", then this is fake. Navíc jsem našel mikropísmem na zadní straně Made in Taiwan a podle čísla a srovnání s uvedeným číslem v článku je skutečná kapacita 8 GB. Snad to pomůže někomu dalšímu kdo naletí na zmanipulovaný kontroler. (While the flash chip has its fixed size (i.e. 8GB), the microcontroller can be programmed to report anything. ) Možná až 10TB. Takže s mikroskopem při nákupu a studovat profláknutá výrobní čísla.