Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mstsc pres router SMC7004VBR

Zdravim, nevite nekdo jak se da vytvorit pravidla pro pripojeni do firemni site/k serveru pres router smc7004vbr? uz mam funkcni spojeni se svym outlookem v praci pres vpn ale kdyz zadam prikaz mstsc a nazev serveru tak mi to vyhodi ze vzdalena plocha nemuze najit vzdal. pocitac. pokud pc pripojim jenom k modemu tak mi to bez problemu funguje.
Kde se to nastavuje? :(

Ono celkovo s popisu je vela veci nejasnych. Pripaja sa uzivatel do alebo z firemnej siete? Aky modem to tam spomina? Ma ten router verejnu ip adresu (na 99% nema)? Aka je topologia siete vo firema a aka unho doma (ak sa teda chce pripojit z/do domu)?
Takze sa dalej nepohneme.