Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařízení pro čtení eBooků

Zdravím všechny,

už dřív mě zaujala elektronická čtečka eBooků od Sony.
Problém byla obrovská cena a i nedostupnost na našem trhu, výhodou bylo, že to spotřebovalo minimum energie. Nevíte někdo o něčem podobným na našem trhu? A za dobrou cenu? Nebaví mě knihy furt tisknout a už vůbec ne číst na PC. Chtěl bych něco, co se dá použít na čtení i v posteli, s větším displejem - černobílej vzhledem k spotřebě ideální.
Změna předmětu, původně: Zřízení pro čtení eBooků - Kmochno, ty rejpale! :-D(touchwood)

Informace - Sony Reader PRS-505 - jen pro seriózní zájemce
Sony Reader PRS-505 zašleme do Česka na dobírku.
Případně osobní odběr ve Zlíně či v Plzni, Praha možná
po domluvě. Dodací lhůta tři až čtyři týdny. Případně
expres týden s příplatkem na poštovné. Zašlete nám váš
kontaktní email na adresu: nezbysreklsvec@gmail.com
Obratem dáme vědět aktuální cenu v českých korunách,
podmínky transakce a potřebné kontaktní informace.
Přejeme Všem Hezký Den. PS: Čím dřív tím líp.