Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zobrazit přípony SLOŽEK (ne souborů) v průzkumníku Win10?

Zdravím a prosím o radu. Mám Win10 Home a nemohu přijít na to, jak v průzkumníku (explorer) zobrazit přípony složek. Účetní program totiž tvoří adresáře (složky) jako FIRMA.17 , kde FIRMA je název firmy a za tečkou je dvojčíselná zkratka roku.

Potřebuji tedy zobrazení složek typu
ABC.16
FIRMA.18
MNO.17
XYZ.16
atd.

V průzkumníku z Win10 však aktuálně vidím jen:
ABC
FIRMA
MNO
XYZ

Zdůrazňuji, že mi nejde o zobrazení přípon souborů známých typů! Soubory se mi zobrazují jako obraz.jpg nebo zaloha.bak či spustit.exe , tj. i s příponou. Ale u adresářů to neumím nastavit a v možnostech zobrazení se mi nepodařilo to najít.

U průzkumníka ve Win7 jsem tento problém neměla. Total Commander mi ty složky zobrazí korektně.

Díky předem za odpovědi!

PS: Prosím neodpovídejte mi, že nemám používat explorer :-) Vím, že existují alternativy...

OT v rozporu s PS:

PS: Prosím neodpovídejte mi, že nemám používat explorer :-) Vím, že existují alternativy...

Licence Total Commanderu pro jednoho uživatele (na libovolném počtu jeho PC) je kolem tisícovky ;-) Někdo překousne i klikání na 1-2-3
Neznám důležitější PC aplikaci.

Já, pokud se dostanu k PC bez normálního manažera, jsem v * jako Baťa s dřevákama. S tím windowsáckým bazmegem to prostě neumím..

Já nejsem v Exploreru snad ani schopen zkopírovat soubor z adresáře do adresáře... :-*

Před více než 1/4 stoletím jsem začínal na komandéru páně Nortona pochybného původu, následně přešel (mám doma "licenci" na 5 a 1/4" disketě) na M602, no a pak jsem našel Ghislerův Windows Commander a na něm zakysl...

Já spíš opačně - občas si beru do rachoty vlastní notes, na kterém používám TC. Mlaďoši na mě hledí jak na trubku coulovku a absolutně nechápou, co tam dělám a jak můžu pracovat s něčím tak složitým (!), když to jde jednodušeji v exploreru. Když jsem jim předvedl, co TC všecko umí a jak jednoduše se s ním "domlouvá", prohlásili, že na výšku jsou už moc staří (24 let) ]:)...

To jsou právě ony slavné specializace. Oni umí jeden program (třeba Solid), ale jinak používají pouze služby woken. Nevědí nic o alternativních multiplayerech (proč, vždyť tam přece mám WMP!), filemanagerech (hrůza, složitost!), viewrech (proč bych, probůh, instaloval jakýsi Irfan, když mám prohlížeč fotek!), a tak bych mohl pokračovat hodinu. Děs. A tohle nám má vydělávat na důchod :-p.