Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win10 si sám nastavuje hlasitost mikrofonu

Zdravíčko, můj problém:
Když ve windows 10 v nastavení mikrofonu změním úroveň nastavení mikrofonu ma hodnotu 100, tak se po určité době hraní (cs go) sníží na 80. Děje se to, když používám Discord i TS3. Sluchátka SteelSeries Siberia200 pro které nemám žádný program od výrobce. Díky za rady :-)

Odsleduj si pri spusteni ktoreho programu alebo pri akej akcii sa to meni. Programy vedia menit nastavenia urovni hlasitosti aj mixerov aj vsetko, Win na to ma API, takze akykolvek program moze to menit. (Uz som sice dlho nic nerobil s WinAPI ale nevidim dovod preco by to MS rusil v novych Win)