Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPOZORNĚNÍ! E-mailová schránka @centrum.cz - GDPR

Hezký den,
hlavně těm, kteří čtou, chápou psaný text a nenechají si jen tak něco vmanipulovat.
Chci dát všem ke zvážení jistou snahu provozovatele vůči držitelům e-mailových adres na doméně @centrum.cz.

Tak už to na nás dopadá pane Bakalo. Děkujeme, obchodní sdělení, marketingové nabídky, kšeftování s našimi osobními a kontaktními údaji s díky odmítáme a nepřejeme si jej.

Dnes se při přihlášení do e-mailové schránky zobrazilo:
Připomenutí ohledně ochrany soukromí
V souvislosti s úpravami legislativy, která se týká ochrany osobních údajů, bychom vám chtěli připomenout, že při používání našich služeb s námi sdílíte informace osobního charakteru.
Tyto údaje můžete změnit ve svém Nastavení účtu kdykoliv v průběhu užívání našich služeb
Přečtěte si Všeobecné podmínky a Zásady ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů , na základě kterých vaše údaje uchováváme a zpracováváme.
Pokud vám stávající stav vyhovuje, není nutné nastavení měnit

Možnost volby:
1) Zkontrolovat nastavení ochrany soukromí
2) Rozumím a chci zachovat stávající nastavení
3) Připomenout později

Povinné samostudium:
1) Všeobecné smluvní podmínky - účinnost od 1. října 2017 http://economia.ihned.cz/vseobecne-smluvni-podminky/
2) Zásady ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů http://economia.ihned.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/

Čert aby se v tom vyznal! Špatně kliknete na "povrchní tlačítko" a vaše osobní a kontaktní údaje jsou rázem v ... byznys musí vzkvétat!
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Nějaký problém? Nevyhovuje tak běž jinam. Nikdo tě nenutí používat mail na centrumu. Problém v tom, cos popsal, zas až tak moc velký nevidím. Mám pár testovacích mailů na atlasu, což je pravděpodobně to samé co centrum. A vidím tam daleko větší problém. Těžko asi někdo podrobně čte podmínky, takže těžko asi někdo bude vědět, že expirace schránky je po půl roce nepoužívání. A já si zrovna čirou náhodou registroval mail, který někomu vyexpiroval, a zrovna to byl doktor, psychiatr, který ten mail používal pro pracovní účely, registroval si přes něj různé účty na jiných serverech (facebook a podobně), takže díky tomu mám přístup k hromadě informací, což mi připadá docela divný... Např. mi tam chodí maily od jiných doktorů o pacientech, od klientů toho doktora, link z facebooku, přes který se na facebooku přihlásím pod jeho účtem bez vyplňování loginu... prostě šílenost.
Takže já bych spíš upozornil na to, že bacha na půlroční expiraci (platí pro atlas a pro centrum nejspíš taky, když je to asi to samé), pokud vám mail expiruje, rychle si jej založte znova, jinak máte problém, pokud jste jej k něčemu používali.

Dobrá připomínka. Potvrzuji u schránky na centrum.cz.
Budiž ke cti poskytovatele, že zasílá e-mailová upozornění.
První upozornění o deaktivaci schránky přijde mailem když po dobu 5 měsíců nedojde k přihlášení se do schránky. Na přihlášení se je jeden měsíc. Pokud se během šestého měsíce nečinnosti uživatel nepřihlásí, dojde k zamknutí deaktivované schránky. Pak běží 3 měsíční lhůta během které se lze stále přihlásit, ale již během ní nejsou doručovány do schránky e-maily. Po uplynutí 9 měsíců nečinnosti schránka zanikne.