Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pc

Zdravím, mám menší problém s novým pc
Mám v něm ssd - Kingston Now A400 - 120GB s windows 10 . Problém nastane při startu pc kdy při načítání naběhne modrá obrazovka. Zkusil jsem přehodit do notebooku a tam se načte v pohodě.
I disk s notebooku se nenačte.
Takže se chci zeptat jestli někdo neví co s tím. Díky :)

Deska : MSI A320M PRO-VD/S - AMD A320
CPU : AMD Ryzen 3 2200G, RX VEGA
SSD : Kingston Now A400 - 120GB

To si na ten nový SSD disk inštaloval win10 v notebooku, a potom si ho iba prehodil do počítača? Alebo si ho inštaloval rovno v počítači??
Ak si ten os inštaloval na notebooku, tak je menšia šanca že ti bude ssd disk s windowsom fungovať aj na počítači..(keďže sa pozmenil uplne celý hardware)
Možno by pomohlo, ak by si sem napísal čo na tej modrej obrazovke píše.. :)