Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak já nenávidím desiatky! - BSOD [stopcore: "VIDEO_SHEDULER_INTERNAL_ERROR"]

zdravím, po každé když spustím StarCraft II na ntb FX502VD v týchto blbých win10 tak mi vyskočí BSOD. Napadlo ma že drivery, tak som preinštaloval drivery:

drivery pre FX502VD

mám nainštalované (skúšal som):

Intel: Verzia V21.20.16.4627.02
nVidia: skúšal som: Verzia V22.21.13.8278 , Verzia V21.21.13.7656 aj zo stránky nVidie 391.01 WHQL.

u všetkých to isté. v hre (resp. nastavoval som v battle.net clientovy) som skúšal mať zaškrtnuté i odškrtnuté "Use browser hardware acceleration when available". Priamo v hre neviem nič prenastaviť, kedže sa nedostanem ani do menu.

Skúšal som spustiť hru aj ako správce, neúspešne.

V prípade že hru spustím na Integrovanej grafike tak ide.

Řešení:

Zkusil jsi hru spustit v režimu kompatibility s Win7, případně vypnout Optimus? Další věc je, zda jsi při instalaci nových nvidia ovladačů aktualizoval i ty Intelí? Protože u Optima to není jedno.

viz https://forums.geforce.com/default/topic/930639/geforce-drivers/critical-issue-pc-crashing-after-driver-install-gtx-960m-win10-64bit-/post/4863603/#4863603

Pokud to nepomůže, zkus hodit dotaz na fórum nvidie.