Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nastavit e-mailový klient na mobilu

Ahoj, mám Samsung Galaxy S7, android 7, a chtěl bych abych věděl kdy mi přijde e-mail na moji adresu, kterou mám na centrumu. V mobilu je nainstalována aplikace E-mail z výroby, ale nevím co mám nastavit. Dá mi to za nabíku nastavit účet POP3, účet IMAP, nebo Microsoft Exchange Acive Sync. Poradíte mi prosím co mám zadat a jaký je mezi tím rozdíl? popřípadě co nastavit dál. Moc děkuji M.

PS: Nebo možná existuje jiný způsob ja dostávat na mobil oznámení z emailu na centrum. Já jsem si dříve stáhl nějakou aplikaci z obchodu play, už ani nevím jak se jmenovala, ale ta mi hodně žrala baterii. Hlavně by ta aplikace mnusela být v češtině.

Tak mi to nejde. Napíše mi to, že uživatelské jméno nebo heslo je špatně, nebo že tento účet nemá přístupk sesrverům POP3 nebo IMAP. Mám to přednastavevé podle toho odkazu na začátku, jen u serveru odchozí pošty mám u portu 587 typ zabezpečení...žádná. Ale v tom odkazu na začátku téhle debaty je, když mám port 587, tak mám mít zabezpečení TLS, STARTTLS. To mám tedy změnit?v mobilu mi to nabízí SSL, SSL (akceptuje všechny certifikáty), TLS, TLS (akceptuje všechny certifikáty). Co mám dát? Díky