Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pridavny chladic na PC

Zdravím, chcem sa spýtať mám na PC prídavný chladič, len mám trochu problém že sa mi ventilator nanom hýbe a vydáva taký zvuk ako kebyže drnčí keď ho za chodu dam do polohy ako má byť tak je ticho, možem ho tam nejako pripevniť na pevno alebo prilepiť?Lebo teraz je len na takých 2 drotikoch z každej strany to je asi originál len na tom sa dosť hýbe.Ďakujem.

Sam to ocividne "neporiesis". Zavolaj nejakeho dospeleho aby ti pomohol PC trochu vycistit a potom spolocne otocte ten ventilator na chladici CPU spravnym smerom. Ak su naopak osadene este nejake ventilatory v skrinke, postup opakujte.