Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno připojení mobilu k domácí wi-fi

Ahoj,
Mám problém se doma s mobilem připojit k wi-fi ...
Včera jsem zkusil resetovat modem i router protože jsem měl pomalý net a od té doby se nemohu připojit s mobilem k wifi ,resp. mobil ukazuje připojení k wifi ale net nefunguje ,divný je že přítelkyni to na mobilu jde se připojit a net jede...
Když se tedy ,připojím, tak se mi v mobilu zobrazí ,okno, s tím že ,,internet nemusí být dostupný,, ,dále pak ,,Vaše zařízení se připojuje k tplink....,tato sít ovšem nemusí poskytovat přístup k internetu.... ,, .
Může prosím někdo poradit ?

mám verzi v3.1 ,takže V3 ne V5 ,a ve verzi V5 není nový fw je tam jen pdf ....
Máš asi pravdu, funguje to a asi je zbytečné upgradovat.
poslední verze fw má opravit: ,,Fixed the problem that when the IP Address and Default Gateway of the WAN port are the same, the router can´t get on Internet. ,,