Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak sehnat termistor

Přestala mi fungovat klimatizace, v opravně v praze mi řekli, že mám smůlu, jelikož se nic nedodává ani součástky ani celá deska.
Zjistli jsem že vyhořel termistor označení je ntc10 d - 25.
Absolutně nevím kde ho sehnatsnad je i náhrada mf72-10d25, kterou jsem našel v kanadě na www.Cantherm.Com.
Poradí mi někdo jak bych ho mohl objednat nebo případně sehnat u nás? R - 10k, 7A, Rmax-0,130 ohmů, 32mW, S 127
Díky moc.
upravená veľkosť písmen. (los)

Trefa do černého, opravdu je to náběhový termistor pro spuštění agregátu,eliminuje náraz, obvolal jsem všechny firmy dnes dopoledne a výsledek že mi firma RS resp. její technik poradil ekvivalent 7,5 A tak jsem ho objednal mám ho mít do 3 dnů a snad mi konečně klima půjde.
Jinak jsem úplně náhodou včera objevil tuto poradnu a vzhledem tomu,že jsem jí hned použil a to dokonce v deset večer a pak jsem šel spát ráno jsem jen tak mtknul a nestačil jsem valit oči , že jsem dostal prakticky okamžitě 5 odpovědí. Teda pánové moc dík, nikdy mi mě nenapadlo, že to může jít snadno. U nás v Ústí žádná prodejna součástek není a nejblíže je v Teplicích,kde jsem čekal přes měsíc na odpověď že mám smůlu. Jak tonoucího mě včera napadlo se podícat na net. Jelikož ho mám pouze 2 měsíce tak jsem netušil jaké možnosti poskytuje Fakt všem děkuji Rudi