Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Thunderbird - obnova odeslane posty

Dobry den,

na firme jsem odebral jeden z email uctu na 1PC v programu Thunderbird. Bohuzel jsem si neuvedomil, ze odeslana posta se neuklada na serveru, ale v PC. Ucet jsem zpet do programu pridal (na tom stejnem PC), ale odeslana posta se obnovila, ale jen z male casti. V PC ve slozce vidim obrovsky soubor s odeslanou postou, takze v PC je, ale jak ji obnovit, aby se v programu zobrazilo vsechno.

Dekuji za pomoc.

Sám jsem to nezkoušel,TB asi tedy při tom importu nevidí na vlastní soubory.Možná tedy zkusit trochu krkolomný postup.Zkus nainstalovat nějaký Outlook,jestli nabídne import z TB.Pak se to uloží a zpětně TB by mohl importovat vše zpět z toho Outlooku.Jestli ovšem ten velký soubor pošty obsahuje vše původní a není už přepsaný tou zkrácenou novou verzí.Pro jistotu ho zazálohuj někam bokem,kdyby se to začalo nějak aktualizovat nebo komprimovat,tak stará verze zmizí.