Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s inkousty?

Chtěl bych se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s firmou www.inkoustmonster.cz a jejich produkty? Nabízejí (kromě jiného) levnou alternativu k originálním Epson náplním pro Stylus DX 7450, které bych případně koupil. Díky za info, popř. tipy na jiné alternativní inkousty do této tiskárny.

Originální náplně mě nezajímají, protože jsou drahé a mají malou kapacitu (černá 7, barevné 5 ml, vysokokapacitní černá má 11 ml - barevné se vysokokapacitní nedělají). Tady nabízejí za cca poloviční cenu objem 13 ml, takže i při koupi jedné náplně vč. poštovného se to vyplatí. Asi to budu muset risknout.