Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivní reproduktory - podle čeho vybrat?

Dobrý den,

chci si pořídit aktivní reproduktory. Má otázka zní, podle čeho vybrat a nešlápnout vedle? Paravetrům rozumím asi tak, že vím, co znamenají (výkon, rozsah frekvence, max. hlasitost [dB]), ale v praxi nevím, co a jak se nejvíce projeví. Můžete mě někdo trochu nasměrovat nebo nahodit nějaký typ, případně říci, jestli přitlačit ne penězích? Cenu si teď představuji cca do 2,5k. Jde mi jen o zvuk.
Dále by mě zajímaly názory o digitálních zesilovačích. Já elektronice moc nevěřím, ale nebránil bych se, kdyby byla výsledná kvalita lepší.
Díky.

Já koukal na tyto:
https://www.alza.cz/genius-sp-hf2-0-1800a-cerne-drevene-d148818.htm

Ahoj,ty na které jsi posílal odkaz nedoporučuji. Hrozně duní.

Sám je mám a ''šlápnul jsem vedle''.

Už s tím ale nic nenadělám :D

Pokud ti jde o čistý zvuk i s dobrými basy tak GENIUS SP HF 1800A nebrat!