Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní velikost stránky excel

Zdravím,

dokázal by mi prosím někdo poradit jak dostanu excelovou tabulku (v mém případě se jedná o přehled a souběh zakázek v roce) na formát papíru 150 cm x 45 cm? Hledala jsem všude možně ale nejde mi v excelu vytvořit vlastní formát papíru? Nebo máte nějaký nápad jak takovou složitou tabulku vytvořit v jiném programu, který umí různé formáty papírů?

Předem děkuji za odpověď

Záleží na tom, jakou máš navolenou tiskárnu. Když dám tisknout do Adobe PDF, mohu si nastavit vlastní velikost papíru. V tiskárně Microsoft XPS dokument writer mohu ve vlastnostech zvolit formát až A2 atd.
Samotnému Excelu je víceméně jedno kolik má buněk - narozdíl od Wordu, tabulka sama se nevztahuje k velikosti papíru.