Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najlepší chladič AM4 do 50€

Dobrý deň, môžem sa opýtať, ktorý je najlepší a najtichší chladič na procesor socket AM4? Chladiť bude procesor Ryzen 5 1600 (4ghz). Ak je to potrebné tak tu je zbytok zostavy:
MB: MSI B350 PC Mate
RAM: ADATA XPG Z1 2X4GB 2666Mhz DDR4 CL16
Skrina: NZXT S340

Ďakujem za rady. Poprosím nech to bude na sklade na alze/datacompe. Na vzhľade mi nezáleží.

Čemu říkáš nejlepší?Pokud nebudeš taktovat tak ti stačí i ten box co k tomu je.Pokud něco kvalitnějšího tak za mě-https://www.alza.sk/arctic-freezer-33-d4842470.htm?layoutAutoChange=1

no a podle toho jak se ptáš tak pc stejně ještě nemáš složené tak co trochu počkat na řadu 2600?Pokud budeš taktovat tak by mě zajímalo proč?Taktováním odchází dřív cokoli taktuješ a pokud chceš mermomocí vyšší výkon tak je snadné pořídit si kvalitnější procesor.

Nějak pořád nechápu potřebu taktovat.Pokud budeš taktovat ryzen5 na to co chceš tak to bude mít spotřebu jako ryzen7 ,ale jeho výkonu nedosáhne a s 1080ti bude na hraně a doufám,že to nechceš používat na full HD monitor.