Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oukitel k10000 pro - kde koupit?

Dobrý den,

Kde koupit mobil Oukitel k10000 pro? V žádném kameném obchodě na elektroniku jsem ho nenašel, tak jsem šel na heureku.

Ta mi přímo doporučila leagoo - oukitel-k10000-pro-3-32gb-lte

Z recenzí tento e-shop taky vypadá dobře. I tak by se chtěl, prosím Vás, zeptat, jestli má pravdu? (k neznámým (méně známým) e-shopům mám jisté pochybnosti)

Děkuji

Oukitel je malý čínský výrobce telefonů a vyrábí budget smartphony. Rozhodně bych za to nikdy nedal 4100 Kč :-) To fakt ne. Pokud bych ho moc moc chtěl a šetřil, tak si ho koupím na dx nebo ali. 3500 Kč už je snesitelných. Jinak fakt, že má hezkých 10000 mAh neznamená, že baterie dlouho vydrží.

MichalDM neni zadny jouda a myslim, ze neni nad osobni zkusenost. Proste koupi Outkitel, zjisti, ze je to smejd, tak ho zahodi a koupi neco normalnejsiho klidne s mensi baterii. Aspon pak bude vedet, ze tu taky nejsme joudove a radili jsme mu dobre. ;-)

iPhone tu byl zmíněn 2 x a vždy pouze vámi. Argumentaci vysokou cenou jste tu zmiňujete opět pouze vy. Na rozumné rady, které vám nejsou po chuti, reagujete jak křupan. Když se ptám zde na fóru já, jsem rád za jakoukoli radu a podnět.

Abych celou záležitost uzavřel, chtěl jsem pouze doporučit obchod, kde bych mohl mobil koupit.

Očekával jsem krátkou diskuzi o e-shopech, místo toho se to změnilo na obrovskou diskuzi o mobilu, na co jsem se vůbec neptal.

Takže moje reakce byly naprosto přiměřené, nikoho jsem neurážel, což se o "pochybuji o tvém duševní zdraví" říct nedá.

Takže děkuji člověku, co mi poradil e-shop redandroid a tuhle zbytečnou diskuzi definitivně končím.

Taky nechapu, proc se do tebe nekteri hned musi navazet.

Za me to neber spatne, vim, ze jsem ti nedal odpoved na otazku, ale mam sve zkusenosti s temito "cinani" postavenymi na Mediateku, takze jsem te jen chtel upozornit na to, ze si myslim, ze delas chybu, ale jak jiz jsem psal ono neni nad osobni zkusenost. :-)