Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kterou grafickou kartu z těchto dvou GTX 1080

Dobrý večer,

Prosím o pomoc včera mi vyhořela po 4 letech má R9 290x :( tak potřebuji novou grafickou kartu. Z toho co je na výběr u Alzy a Czc sem si vybral tyto dva produkty. Nemůžu se rozhodnout jakou vzít:

produkt

gigabyte-geforce-gtx-1080-g1-gaming-d4291323.htm

Děkuji za jakýkoliv návrh. Osobně se spíš přikláním k té od Evgy. Ale zase bych řekl že 1080 od Gigabitu bude mít daleko lepší teploty v zátěži.

procesor i7, 750W zdroj, 16GB RAM

Řešení:

LOL tak to vůbec nevím jak se mi povedlo něco takového napsat. Možná to bude tím že tu ještě řeším pracovní věci a pak si po sobě příspěvek který píšu sem znovu nepřečtu. Takže znovu a lépe :) :

Jaký je problém ? Moc nechápu tvůj příspěvek. Už žádné jelikož potřebuju vědět už jen tohle.