Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vytvorenie CMD príkazu na spustenie aplikácie

Dobrý deň, vie mi niekto poradiť ako vytvoriť CMD príkaz na spustenie aplikácie? Ak otvorím príkazový riadok a napíšem tam:
Microsoft Windows [Version 10.0.16299.309]
(c) 2017 Microsoft Corporation. Všetky práva vyhradené.

C:\Users\Matúš>AppData\Roaming\abc\abc.exe

tak mi aplikáciu spustí presne tak ako chcem. Ako mám uložiť tento príkaz aby sa po spustení súboru hneď načítal tento príkaz a spustil aplikaciu?
Skúšal som v notepade, uložiť ako *.cmd a len mi prebliklo čierne okno cmd a nič sa nespustilo. Je to zrejme jednoduchá vec pre niekoho kto stým vie pracovať, takže kto tomu rozumie prosím napíšte mi presné znenie toho príkazu

Vopred ďakujem.

použil som to, samozrejme so spravnou cestou k tomu suboru a stále to hadže chybu.

Ja vlastne potrebujem aby sa mi tá aplikacia spustila minimalizovaná pretože mám program ktorý mi spušta programy po štarte s určitým omeškaním a problem je že ked mi to spustí tak vždy je to maximalizované a ak už robím niečo v prehliadači tak je to nepríjemné :D

Existuje nejaký sposob ako prinutiť aplikaciu aby sa spustila minimalizovaná? Skusil som už všetko čo som na nete našiel a nič nezaberá pretože apliakcia si pametá ako bola naposledy otvorená a nech robím čokoľvek furt sa to spustí maximalizované...

na štart programov používam Startup Delayer

ještě upřesnění nebo poukázání na alternativu. Dá se použít i zástupce, jehož cíl bude rovnou daná aplikace... Případně se dá použít jako cíl rovnou cmd.exe s argumentem cmd /K nebo CMD /C viz cmd /h), ale to už je skoro ten zástupce lepší.

@echo off
start /min %appdata%\uTorrent\utorrent.exe
exit

je ten príkaz "/min" je na správnom mieste? pretože sa program síce spustí ale nieje minimalizovaný.

dodek: nechápem, som v tomto laik takže fakt neviem ako si to myslel.

Abych ti pravdu řekl, tak jsem si doteď myslel, že utorrent.exe neběží v konzolovém okně. Ty si zjevně myslíš opak a tak se pokoušíš minimalizovat windowsovskou aplikaci minimalizací konzolového okna. Jenomže, i když to spustíš z minimalizovaného okna, tak aplikace si žije vlastním životem, resp. vlastní viditelností.

Neviem ako to je myslené na tejto stranke:
AppendixB_04.html

skušal som to zadať do cmd a fungovalo to lenže akonahle som to zadal do mnou vytvoreneho cmd/bat suboru takto:
@echo off
start /min %appdata%\uTorrent\utorrent.exe/MINIMIZED
exit

tak mi to hodilo chybu. Skušal som tam dať aj opačne lomitko alebo aj medzeru no ani to nepomohlo, hlási to chybnú cestu k suboru