Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevod videa

zdrvauim..potreboval bych poradit s prevodem videa...potrebuju prevest video z nokie nejlepe do avi abych to video mohl otevrit ve movie makeru...doporucte prosim bnejakej primitivni program na prevod videi nebo jakej doporucujete..predem diky

Ta nokie do čeho ukládá? asi mp4 nebo 3gp.
---
Mno jednoduchý... ale jo, to by mohlo jít.
Jelikož chceš upravovat potom v movie makeru, bude pro tebe výhodou uložit do wmv (movie maker do něho ukládá). Tím by kvalita mohla utrpět co nejmíň.
MediaCoder (najít, stáhnout, spustit, přepnout na češtinu). Nelekej se že program vypadá složitě, zas tak hrozný to není.

Soubor/Přidat soubor
Pak si klikni do velkýho okna na to video a po pravý straně se ti zobrazí vlastnosti - zapamatuj si bitrate.

Teď záložka video
Formát Windows media (tím se ti vše nastaví)
a jezdcem (je nad tlačítkem formát) posuň výsledný bitrate na hodnotu původního (co sis měl zapamatovat)

Teď už jen menu překóduj/spusť.

Toť vše.