Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení více mysql databází dohromady

Mám klasické připojení k databázi. Jak to upravit aby to načítalo data ze dvou databází? Půjde to?

$dbms = 'phpbb\\db\\driver\\mysql';
$dbhost = '127.0.0.1';
$dbport = '';
$dbname = 'aaaaaaaaaa';
$dbuser = 'ccccccccc';
$dbpasswd = 'YQ6hhtr';
$table_prefix = 'phpbb_';

To si budeš muset to PHPBB upravit a v každé té db ukládat něco jinýho.
Nebo použít jiný webhosting.
Nebo použít jinou db, například pokud máš dostatečný prostor na webhostingu pro soubory, pokud je možnost ukládat dostatečně velké soubory na webhostingu a pokud webhosting podporuje sqlite, tak použij sqlite, PHPBB jej podporuje (nejsi pak omezena limetem 300 MB pro mysql).